Vatan hainlerinin rahatça gezebilmeleri…

Son zamanlarda tüm Türk milisleri tasfiye olmuş gibi bir halde, ortalıklarda pkklılar çok rahatça gezebilmekte, şehitlerimizin hakkı için bu şerefsizlere had bildirmemiz gerekiyor.
Ama hain hükümetin basiretsiz oluş, bizleride sınırlandırmakta, yasal yollar ile teşkilatlanmalar imkansız, saldırsak onları koruyorlar. Şehidimin katilini koruyorlar….
Doğudaki hakimiyet kaybedilmek üzere, asker polisin girmediğ,yerler Türk bayrağının dalgalanmasının zorlaştığı yeler var. Pkklı piçler ise hızla silahlanarak isyan için vakit kolluyorlar, 3-4 senedir ihanet süreci ile insanları kandırıyorlar, şehid haberi gelmiyor demeye devam ediyorlar ama geçen sene haince şehit edilen iki askerimizi unuttular.

Her yerde teşkilatlanmları sürmekte, hdpnin barajı geçmesi ve öcalan piçinin  soysuz yeğeni meclise girmek üzere, bir zamanlar kahramanlar görmüş meclis hainlerin ta kendileri ile dolucak.
Şehidimizin, atamızın yadigarını koruyamazsak ahirette yüzlerine bakamayacağız.

Teşkilatlanmak, silahlanmak şart olmuştur.

Cevap yaz  Hocam Doğu’daki hakimiyet derken? en son pkk Diyarbakır sonrasında kimlik kontrolü yapıyordu…

  leidolftr on 28 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Türkçülük yapanlar vatan haini olur mu? Algı operasyonu ile olur. Irkçı olursun, faşist olursun, din düşmanı olman zaten  olmazsa olmazındır. Türk düşmanlığının yükselişte olduğu bu Türk yurdunda, Türk’ e dağ yolunu gösterirler.  K*rtler demokrasi getiren asil insan olur… Asıl soru şu; dini hassasiyeti olanlar ne tarafta olacaktır.

  Kam on 28 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Bölücü k*rtlere soykırım yapmak elzemdir.

  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.