Son zamanlarda ülkücülerin tavırları

Son zamanlarda ülkücülerin hal ve tavırları beni çok sinirlendiriyor. Özellikle de her işe Türkeş’i sokmaları ve Türkeş’i TÜRK başbuğlarıyla bir tutmalarına artık katlanamıyorum. Bide arapçılık yapmaları yok mu tamamen çileden çıkartıyor beni. Üstüne üstelik cahil cahil konuşmaları da cabası.

Cevap yaz  Her TÜRKÇÜ Düşünen BOZKURT İşareti yapan MHPli değildir keşke şunu ayırt edebilseler bu bile bana yeter 🙂

  KaracaBey on 25 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Gecenlerde biri bana şey demişti, siz yemininizde Başbuğ Atatürk diyorsunuz, bizim Başbuğ’unuz Türkeş demişti. Atatürk’ü saymamak ne demektir yahu

  anadolukartali on 27 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Devlet Bahçeli’nin destekçisi olmaları bile ne kadar cahil olduklarını gösterir… Tüm MHP seçim için çalışıyor, Devlet Bahçeli’nin umrunda değil resmen. Adam yanlışlıkla başkan falan seçilse direk istifa eder…

  leidolftr on 28 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Bu zihniyeti bitirmek istiyorsak Ülkü ocaklarında etkin rol alıp doğruyu anlatıp yeni yetişen çocukların daha bilgili skolastik düşünceden uzak olmasını sağlamalıyız.

  ZIRH on 25 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Türklük için canla başla çalışmış Atatürk için tek kelime edemeyip, sokaklarda Türkeşin askerleriyiz sloganları ile yürümeleri cahilliklerinden mi acaba?

  Kam on 26 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  1 kere ocağa gidip kendini ülkücü zannedenleri kaale almanın sonucu.başbuğ türkeş denilen adam bile ülkücü adayıyım diyor bu kadar basit yargılamayın ülkücüleri.

  kiokkan on 3 Haziran 2015 yazdı.
  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.