Osman Pamukoğlu

Cevaplandı

1993-1995 döneminde görev yaptığı hakkari dağ ve komando tugayında 4.000 e yakın teröristin kellesini almış büyük komutan.

Cevap yaz  en iyi yorum

  seçim sonuçlarında gözümün ilk arayacağı efsane

  Kagan on 8 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  İstanbul 3. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı. Yolu açık olsun,oyumuz ona.

  asistol on 8 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Bizim ağırlıklı oy aldığımız parti CHP ve DSP. Bizim parti belli; halkçıyız, yurtsever milliyetçiyiz, sosyal devletten yanayız. Bizim milliyetçiliğimiz vatanseverlik ve yurtseverliktir. Etnik metnik şey değil, ayrım yoktur. Bizde ne etnik ayrım ne mezhep ayrımı vardır, hiçbir şey yoktur. Bizde herkes insandır, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır. Partinin adı gibi; hak ve eşitlik olacak, diyen bir siyasetçi.

  Turk_Elleri on 8 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Türk_Elleri nin yazdıkları tamamıyla doğru..
  Ama farz et karşında Osman Pamukoğlu var… Ve ona soruyorsun; sizce anayasada vatandaşlara tc vatandaşı mı denilmeli yoksa Türk Mü denilmeli “diye alacağın cevap belli ” tabiki Türk” der Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ifadesini o an söylemiştir. adam kendisi söylüyor ben siyasetci değilim diye. Kitaplarını bile doğaçlama yazıyor tüm kitaplarını okudum belli doğaçlama olduğu… Videolarda adamın ne dediği anlaşılmiyıyor cümlenin öznesi sonda, nesne ortada,yüklem yok… Bu programdan bi kaç gün öncede “Türk oğlu Türküm” dedi onu o an söyledi dediği gibi adam siyasetçi değil

  Göktürk on 8 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  CHP’ye seçimlerde birleşme teklif etmiştir.
  CHP’nin Yalova’yı alması için kendi adayını çekmiştir.
  Halk TV’de kendisine ”Tibet’te yaşayan Uygur Türkleri” cümlesi ile başlayan bir soruya ”Uygurlar Tibet’te değil, Sincan Özerk Bölgesi’nde” diyemeyen biridir.

  İyi bir komutandı, kötü bir siyasetçi.
  Sanıldığının aksine de Türkçü falan değil.

  Turk_Elleri on 8 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Adam gibi adam, gerçek bir vatansever.
  Kesinlikle meclise girmeli.
  ihtiyacı olan oy miktarı en az 110000.
  Inşallah yeterli oyu alıp meclise girebilir.
  Ülkenin ona çok ihtiyacı var.

  bayarmc on 8 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  1- Evet chp ye teklif etti ama bunu kendi isteğiyle değil parti tabanından gelen istek üzerine hem chp ye hem de mhp ye ittifak teklif etti, 30 ekime kadar süre verdi cevap gelmedi, bunun ardından ” ben sırtımdaki yükü attım”dedi konu kapandı

  2-Yalova’da adayı çekti çünkü chp ilk seçimde 6 oy farkla kazanmıştı akpye karşı, daha sonra Yalova’da tekrar edilen seçimde adayını çekti akpnin kazanmasındansa chp kazansın diyerekten, daha sonra bir programda” muharrem inceyi aradım sandıklar için adam lazımmı diye sordum, ince yok efendim gerek yok dedi. Niye? Osman Paşa gelirse hdpliler bize oy vermez diye” durumu anlatıp, CHP’nin yaptığı ibneliği açıklamıştır. ..

  3- Halk TV deki o olayı bilemicem…

  4- 3 Mayıs günü arkadaşlarım Izmitte Hepar ın yürüyüşüne gittiler, Hepar izmit teşkilatı ne yaptı izmit için; kimiz getirtip herkese dağıttı, kalpak verdi, izmit hdp binasının önünde istiklal marşı söyledi, parti binasının içinde imkan verdiğince 16 Türk Devletinin bayrağını topladı vs… Bunları Osman Paşa bilmiyormu?

  Göktürk on 8 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Siyasi olarak pek düşünemiyorum ne de olsa dansözlük sanatı, bizim delikanlı pek beceremz bunu.

  İşbara Alp on 8 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.