Medyadaki hdp “heval deyyuslar partisi” Propagandası

Görsel, yazılı ve özellikle sosyal medyada kapsamlı bir hdp yani pkk propagandası yapılıyor.  Videolarla, paylaşımlarla bu hayvanatlar özgürlükçü, demokratik, barışçı sevgi pıtırcıkları gibi gösteriliyor. Eski terörist selo ve aponun uşağı sırrı süreyya şerefsizleri barış elçisi gibi lanse ediliyor. Bir de bunlar barajı aşamamaları halinde akp’nin her istediğini yapacağını, hatta baraj altı kalırlarsa ülkenin karışacağını söyleyerek tehdit bile ediyorlar utanmadan. İnşallah barajı aşamazlar. Atatürk’ün meclisinde terörist besliyoruz. Ne büyük rezillik!

Cevap yaz  Aslına bakarsan bunlar iyi gelişmeler.

  Nedenini soracak olursan; senin söylediğin gelişmeler sayesinde bu adamlar güç kazanıyor ve kendilerine güvenleri artıyor. Böylelikle herkesin tarafı belli olmuş oluyor. Biz tek tek kimin dost kimin düşman olduğunu çözmeye çalışmayacağız. Adamlar bu gelişmeler sayesinde bizim bu sorunumuzu çözmüş oluyor.

  Örneğin Çerkes dernekleri açılıyor. Çok güzel… Normalde Çerkes olanları kolay kolay ayıklayabilir miyiz? İmkansız. Ancak Çerkes dernekleri bizim bu sorunumuza yardım ediyor.

  Bardağın, yalnızca boş kısmını görmeyelim; dolu kısmı da varsa.

  AlganHKK on 10 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Seçimlerle yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Yapmamız gereken belli; Türkçülük.  Ne olursa olsun erdemlilik kazanacak.

  AlganHKK on 10 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Hdpyi sevmiyorum ama 9.9 da kaldi diyelim bu 9.9 oya karşıt gelen milletvekili sayisi kac ise direk hukumete yani akpye gidicek . Sonra malum baskanliktir yok efenim fasist yasalardir hirsizliktir önü alinamaz hal alicak. Hdp baraji gecmeli hırsız milleti soyup kandirmasin ve diktstorluk meclisten gecmesin diye

  otabok on 10 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Hiç farketmez; Hdp barajı geçse de, Hdp başkanı Cumhurbaşkanı olsa da, Akp oyların hepsini alsa da bizim gördüklerimizin hepsi hayalden ibaret.

  Yapmak istediklerini her şekilde yapıyorlar; Milletvekili’nin, Cumhurbaşkanı’nın kim olduğu önemli değil. Dünyayı yönetenler değişmedikçe, Türkiye’yi yönetenler de değişmemiş demektir.

  Diyorlar ya sadece oy zamanı adam yerine konuyoruz diye; yanlış, o zaman da adam yerine konmuyoruz onlar tarafından. Biz kime oy atarsak atalım; kazanan, kaybeden değişmez. Oylamaların yüzdesi, biz o sandıklara gitmeden belirleniyor.

  AlganHKK on 10 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.