İçerisinde “Türk” geçmeyecek olan anayasa

Akp + HDP ile gerçekleşmesi mümkün olacak gibi duruyor. Yavru kurtlar uyutulmaya devam mı edilir bilmem ama bazıları tepkili olacaktır. Belkide sadece huzursuz olacaklardır.

Cevap yaz  Milliyetçi Hareket , Türkçüleri küçümseyip yok sayarak , onlardan bağımsız hareket ettiği sürece kan kaybına devam edecektir . Biz Türk milliyetçileri bölünürsek yok oluruz . Bu sebepten herkes birbirini mazur görmeli , Türk’ün meclisteki yegane ve en güçlü temsilcisi MHP ‘ yi eleştirsek de beğenmesek de tek yol odur .

  KurtHan on 13 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  BattalGazi kardeşime hitaben, bunu MHP tabanında yer alan bizler de hoş karşılamıyoruz ancak kabul etmek gerekir ki bu adamlar geçicidir. Kalıcı olan Türk milliyetçiliği davasıdır. Yoksa bizler, Alnıaçık’ın notunu, Bahçeli’nin Çakıroğlu’nun cenazesine katılmayışına savunduğu gün vermiştik. Bunlar samimiyetsiz, tamamen durdukları yeri muhafaza etmeye çalışan insanlardır. Öyle ya da böyle, gün gelecek bu insanlardan topyekün arınacağız.

  Yeterli puanım olmadığı için yoruma yorum bildiremiyorum sanırım, kirlilikten ötürü kusuruma bakmayın.

  sadaktakipusat on 13 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Bide Atatürk’ün kurduğu partinin şimdiki başkanıda diyorki: ” vatandaşlara tc vatandaşı denilecek”. Atatürk’ün kurduğu partiye bak…

  Göktürk on 12 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  CHP’de aynı şeyi söylüyor. Hatta Kılıçdaroğlu ilk ben önerdim diye hava atıyor.

  Turk_Elleri on 12 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Biraz da, “Oy yok.” propagandası yapanların sebep olduğu bir tablodur. Bugün HDP’nin de, AKP’nin de, CHP’nin de ne seçim beyannamelerinde, ne de anayasa taslaklarında “Türk” kelimesi geçmez iken, MHP tek başına bunun mücadelesini veriyor ve Türkçü Lider (!) sıfatları ile ortada gezinen birtakım insanlar MHP’ye oy verilmemesi için, eleştiri için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Şimdi kimse kusura bakmasın Türkçü kardeşim, hak ediyoruz.

  sadaktakipusat on 12 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Sadaktakipusat kardeşim. Geçenlerde mhpnin üst düzey yöneticilerinden birinin Türkçülerle ilgili dediğini duymuşsundur. Bir CIA ajanlığımız kalmamıştı. O bey ile de CIA ajanı da olduk. Onun yaptiği o açıklama bile tek başına mhpye oy yok demenin içini dolduracak bir sebep.

  battalgazi on 12 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.