Her Türkçü teşkîlat burada kendi tanıtımını yapabilir.

Birisi başlık açmış…

Şu şu teşkîlat burada reklamını yapmasın diye…

(Tabiî ki başlığı silip bu elemanı uzaklaştırdık.)

Burada THP de, Genç Atsızlar da, BTC de, Eskişehirli Türkçüler de, Trabzonlu Türkçüler de, Antalyalı Türkçüler de, Karakalpaklılar da, Tanrıdağlılar da kendi tanıtımını yapabilir.

Herkes kendi kozlarını ortaya koymalı ki, insânlar kendi irâdelerince; kişiliklerine, fikirlerine yüzde yüz uygun olan teşkîlattan yana karâr versinler.

Erdemlilik kuralları çerçevesinde ve kötü niyet taşımadan yapılan tanıtımlara karşı çıkmak yeni yetme Türkçülerin haddine değildir.

Biz teşkîlatlara değil; teşkîlat tekfirciliğine, aforozculuğuna, teşkîlatlara sızıp fitne çıkararak Türkçüleri birbirlerine düşürmeye çalışanlara karşıyız.

Cevap yaz  Resmi olarak beş adet Türkçü dernek var iken sadece üçünü yazmanız şeffaf oluşunuza gölge düşürmektedir.

  battalgazi on 11 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Saf:Kan Türk Birliği olarak da birkaç kişi buradayız pek aktif olamasakta. Kimsede başlığı ciddiye alıp birşey yazmamış bari ben yazayım kısaca. İstanbul’da 3 yıl önce ilçe teşkilatı olarak (ATH) kurulan ardından genelleşen bir Türkçü birliğiz.  Avrupa yakası Avcılar merkezliyiz. Teşkilata ait yerimiz 2 ay önce kapandı, yaz sonuna kadar yeni yerimiz hazırlanacak.  Sayfamızda yazan misyonumuzu direkt buraya kopyalıyorum. Esenlikler

  Safkan Türk Birliği’nin Misyon ve Vizyonu:

  Örgüt-Teşkilat planlanmaların da en büyük basamak, yerel yapılanmadan, genele doğru genişlemektir. Yerel’de altyapısı olmayan, hiç bir teşkilat ya da siyasi parti, ne güç, ne de söz sahibi olabilir.
  Ülkemiz’ de neredeyse her azınlığın ve art niyetin söz sahibi olmasına karşın asli unsur olan ve devletin kurucu felsefesini oluşturan Türkçülerin değil temsiline, söz hakkına dahi izin verilmiyor. Bu acz konusunda biz Safkan Türkçüler olarak, artık hakkımızı söke söke alacağız. Türk olan herkesi hayata bakışı, tercihleri veya sosyo-ekonomik farklılıklarını gözetmeksizin kazanmayı amaçlamaktayız. Devletimiz ve ırkımız için mücadele ettiğine kanaat getirdiğimiz her türlü kişi ve teşkilatlarla ortak hareket edip, davamızı zafere ulaştırmaya yeminliyiz.
  ATH kadrolarının yaptığı vizyon çalışmalarında, İstanbul 3.bölge’de öngörülenden fazla bir gelişme gösteren Ath, bünyesine ve davaya yoğun katılımlar kazandırmış, büyüyerek mücadele ettiği saha da söz sahibi olmuştur. Safkan Türk Birliği’nin
  3 aşamalı vizyonu gereği,İlçe teşkilatlanmaları, il teşkilatlanmaları, ve vatan teşkilatlanmaları ile, ülkede söz sahibi olmayı, Türkçü duruş bilincini milletimize kazandırmayı ve herhangi bir durumda milletimizi korumayı amaçlamaktayız.
  Safkan Türk Birliğinin kısa ve orta vadeli vizyonu;
  “İstanbul’u kazanan, her yeri kazanır”
  İstanbul 3.bölge’de hakimiyetini, her türlü mücadeleyle kurmuş olan ATH – Safkan Türk Birliğinin, kısa ve orta vadeli planlanmaların da ki ilk basamak,bütün İstanbul genelinde tam bir örgütlenme olucaktır. İstanbul’un her ilçesinde Safkan Türk Birliği teşkilatları oluşturulup,artık ilçede değil İstanbul sahasında söz sahibi bir güç oluşturulacak. Bu güç, sosyal ve siyaset alanında aktif olarak hareket edecektir ve şekillendirici bir unsur olacaktır.

  Yargan Ateme on 26 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.