Çok rahatsız olduğum bir konuyu belirtmek istiyorum.

Cevaplandı

Arkadaşlar türkçüyüz diye mizah yada kızlarla ilgili twiit yada görüş gibisinden şeyler yaptığımızda aşırı tepki alıyoruz.Burda herkes bu davayı güttüğünü düşünüyorum ama bizlerde insan değil miyiz?

Cevap yaz  en iyi yorum

  Kardeşim kasmayın kendinizi bu kadar. Bi çevre size tepki gösterecek diye niye çekiniyosunuz? Sen kendini bil yeter. Yap mizahınıda anlamayanlar anlamasın. Mizahı herkes yapar, anlamak zeka işidir.

  Tonyukuk on 9 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Türklük şuuru içerisinde mizah yapmanız noktasında kimse bir şey demiyor. Hatta bu noktada “mizah” kategorisi dahi açıldı. Yalnız kızlar ile ilgili fikir ve düşüncelerinizi kendinize saklayın. Bırakın da Türkçü sözlüğün, incisözlük’ten bir farkı olsun!

  Türkmenoğlu on 9 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  “Kızlarla ilgili tivit gibisinden şeyler de mi atmayalım ?”, ” karı,kız muhabbeti mi yaptığımız?” gibi cümleler kuran Türkçü (!) arkadaşlar Türk kadınına verdiğiniz değerden sizlerin ne kadar Türkçü bizlerin ise ne kadar geri kafalı, bağnaz, düzenden yana kimseler olduğumuz açıkça görülmekte. Sizler yolunuza bizler yolumuza ! Türk kadınını ağzına sakız eden sizler mi bu ülkede Türkçülüğü yayacaksınız? Yazık ! Esenkalın !

  Aycan on 9 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  mizah konusunda sosisyalistin yaptıgı karikatürleri vs paylaşırız yapılacak çok şey varda “karı,kız” muhhabbeti olmamalı .

  Cevap yaz

  😀 “biz insan değilmi yiz” yarildim, bencede mizah olsunda kızlar hakkında konuşmayalım. Bu arada sözlük teki ilk gülücüku attım galiba

  Göktürk on 9 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Mizâhın nasıl olduğuna bağlı. Bayanlarla ilgili yazıyor olman, iyi olmadığına işaret.

  AlganHKK on 9 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Hayır kürtlerle ilgili birkaç caps atıp onlarla dalga geçince çoluk cocuk mu oluyoruz nedir bu mizaha karşı çıkma anlayamadım. Sanki yarın savaş olacak biz pc başında geyik yapıcaz nedir bu ? Benim mizah sayfası teklif etmemin sebebi karı kız değil daha çok devlet bahçeliyle yapılan capsler (pozitif olanları) ve şerefsiz kürtlerle geçilen dalgaları koymak ama sizin bu geri kafalılığınız nolcak meçhul

  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.