CHP’nin yeni projesi

Ne düşünüyorsunuz, fikirlerinizi alabilir miyim?

Cevap yaz  Kendine ”Milliyetçi” denen partidekiler yıllardır ezberledikleri şeyleri söylerlerken,böyle bir proje  ”Milliyetçi” partinin oy kaybına bile neden olabilir.Çünkü insanlar hep aynı şeyleri duymaktan bıkmış durumda.Onlarca kart adamın birbirlerine meydanlarda küfretmesinin yanında bu olay  ilgi çekti,uygulanabilirliği tartışılabilir ancak akılcı ve edebiyat dışı bir düşünceyle bakılırsa güzel görünüyor.Herhangi bir fikre us yürütmeden sadece hamasi sözlerle  karşı çıktın diye Türkçülüğün pekişmez ya da akıl yürüterek yaklaştığın o düşüncenin  destekçisi de sayılmazsın.Yaklaşım önemlidir,mankurt olunmamalıdır.Düşünce sahibi  olmak adına metin okunmalı  veya tanıtı izlenmelidir.Esenlikler.

  berkyabgu on 22 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  2035 e dek sürecek bir tasarım hiç bir anlam taşımaz. Ki bu tasarı İstanbul’u iç anadoluya taşıyacağız demekle aynıdır. Bu da İstanbul’un işlevini yitirir. Öncelik işsizlik ve eğitim sorunu olmalıdır. 20 yıl sürecek bir tasarıya halk, sıcak bakmayacaktır.

  Hakan5133 on 22 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Özetle: Kuru sıkı.

  ZIRH on 22 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Teknokent lafını duyunca inandırıcılığı kalmıyor bende. Balon işler. Yalnız! Mevcut yerlerşim yerlerinin tümüyle betona döndüğü güzide ülkemde merkez şehir fikri mantıklı geldi. İstanbul’ u mahvettiler. Bunların Osmanlıya, ced dediklerine olan saygıları da böylelikle ortaya çıkmış oldu.

  Kam on 22 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  “Sizden sâdece dört yıl için yetki istiyorum!” diyen bir adamın, 2035 yılı için proje sunması ne kadar mantıklıdır?

  toreli on 23 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Chp deme bana

  RuhAdam on 22 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.