Berkin Elvan

Berkin Elvanın ölümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Berkin Elvan masum muydu? Kasıtlı olarak mı öldürüldü yoksa kaza sonucu mu öldü? Evine neden kuş uçumu 3, yürüyerek 4km mesafe olan bir yere ekmek almaya gidiyor ? 4km çapında bir çember çizersek çember içinde ekmek satılan hiç bir yer yok mu? Yüzü maskeli ve elinde sapan olan fotoğraflarına ne demeli? Ya üzerinden çıkan patlayıcılara? Normal bir çocuğun ölmesine sevinmem ama bu durum biraz şaibeli. Ve komünist köpekler neden pkk’nın öldürdüğü çocukları bebekleri savunmazken bu çocuğu savunuyor? Hani halkların kardeşliğiydi hani herkes eşitti? Veledin dirisini barikatlarda polisle çatıştırarak kullandılar ölüsünü de hala kullanıyorlar. Bu şerefsizler ıslah olmaz

Cevap yaz  Nursuz bir piç. Etnik bir sıfatsız.

  Toymaduk on 13 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Ekmek almaya gittigine hala inanan varsa aklindan suphe ederim.

  RuhAdam on 13 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Hiç üzmemiştir. Büyüdüğünde azılı terörist olacak birinin küçük yaşta ölmesi mâkûldur.

  Cevap yaz

  Yasin Börü Pkk tarafından öldürüldü öyle berkin gibi halay falanda çekmiyodu meydanda bayramda et götürüodu, öyle berkin gibi kazayla falanda ölmedi Pkklı piçler kafasını ezerek öldürdü.Devlet Bahçeli den başka kimse sahip çıkmadı. Berkin i öldürenler orda eylemi yapanlar, üstünden prim yapanlarda yine onlar deniz gezmiş piçi gibi dillerinden düşürmedikleri bir maskot.

  kiokkan on 14 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Tipini, sıfatını gördükçe insânlık yapacağım  varsa da yapamadığım insân diye nitelendiren varlık.

  AKP’nin kazara da olsa, öldürerek hayırlı bir iş yaptığı canlı.

  Zerre kadar samîmiyet olmasa da hükûmete muhalif olmak adına solcular tarafından sahip çıkılan terörist piç.

  Kürd!

  Hun33 on 14 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Öldüğü sene ben 15 yaşındaydım. O zaman bu meselelerin içine pek girmezdim sonuçta ortada ölen bir çocuk var derdim, çocuktur kandırılmıştır demiştim. Şimdi düşüncelerim değişti, biz de çocuktuk biz vatanı sevdik, sevmeyenlere cephe aldık bizim de çocuklarımız olacak. Çocuk sigaraya, alkole özenir belki ama hiç bir çocuk vatanı bölmeye özenemez. Emin olun ölmeseydi eylemlerde başımıza yine büyük işler açacaktı martı reis.

  Gök Börü on 26 Mart 2016 yazdı.
  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.