akp

Cevaplandı

13 yıldır ülkemizi saran bir hastalık..
Dikkat ettiyseniz söyledikleri herşey tam tersi çıkıyor.
Seçim arefesinde Milliyetçi’liğe bürünüp oy alma çabasındalar bu kadar yüzsüzlük kimsede yok! Ben gürcüyüm diyen biri ertesi sabah ben Türk’üm diyebiliyor.
Yardımcısı da biz çevreciyiz deyip 3. Köprünün çevresindeki ağaçları kesip villa diktiriyor..!
Anca yol yapmayı biliyorlar Türk Millet’inin Parasıyla , Devlet’inimiz büyüyor borçla Tarım Ülkesi dışarıdan soğan ithal ediyor! Et’i zaten sormayın. Mazot Benzin’i geçecek halde ve hâlâ tutturmuşlar 3 çocuktan 5 çocuğa çıkmışlar ve gemicikleri de unutmamak gerekir ona herşey yasal bize yasak! İnternet yasağıda var tabi bunların mukatları saymakla bitmez. İsviçre’deki paracıkları kuzu kuzu yatıyor Millet asgari ücret’e talim ediyor birde dalga geçer gibi asgari ücret işçi’ye ağır gelir diye zam yapmıyoruz diyorlar. TÜRK MİLLETİ ARTIK UYANMALI BUNLAR TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET’İNİ YOK ETME GAYESİNDELER!!!

Cevap yaz  en iyi yorum

  Doğru.

  Ki biz de, ‘erdemli Türklere’ yapılan bu ve buna benzer eziyetlerden ve hatta hakkımız olanı geri almak isteyişimizden ötürü başkaldırı içerisindeyiz.

  AlganHKK on 12 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Adının ak olmasına rağmen tarihin gördüğü en pis yaratıklar. Sembolleri ampul olmasına rağmen ülkemizi karartan bi topluluk adı

  bozkurtorhan on 13 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.