Üniversitelerdeki Kürt Yapılanmalar

Hepimizin farkettiği gibi üniversitelerde kürtler bir dayanışma içinde kalabalık eylemler yapıyorlar,propaganda yapıyorlar ve sol görüşü sempatikleştiriyorlar.Bunun aksine birde üniversitelerde ülkücü öğrenciler var ki gerçekten bir Türk milliyetçisi olarak bana bile itici geliyor insanları içine alacak kadar sosyal bir yapıda değiller takım elbiseler,kantinde kapatılan masalar arkasında 3 adamla el kol sallayarak gezmeler insanlara hoş gelmiyor arada kalanları yada görüşü olmayanları kazanamıyoruz.Biz Türkçülere gelirsek yeterli kitleye ulaşamıyoruz sesimizi tam anlamıyla duyuramıyoruz oysa ki üniversite gençliğinde Türkçü fikriyata yakın o kadar çok öğrenci var ki..
Sizlere sorum Türkçüler olarak bu mücadeleyi nasıl kazanabiliriz?

Cevap yaz  Dönemi döneminde değerlendirdiğinize emin misiniz?
  Bir kaçı bu hareketleri yaptı diye bütün Ülkücüleri ayni kefeye koymak neden ?

   

   

  Cevap yaz

  Türkçü yapılanmaya girildiğinde fişlenmeyeceğine ikna etmen gerekiyor

  Turk_Budunu on 21 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Ülkücülerin milletin küpesine,bir erkeğin yanındaki hanıma karışıp elde tesbih sabahtan akşama kadar oturup gelene geçene ters bakmaktan başka işleri yok,kültürel etkinliklere ve hatta kitap okumaya bile öyle düşmanca davranıyorlar ki..Durum böyle iken birçok kişi tarafından Türkçülük ve Ülkücülük aynı sanılan memlekette,insanlar düşüncemize yakın hissetseler bile bu nedenlerden dolayı uzakta kalmağı yeğliyorlar,çeki düzen gerek andalar.

  berkyabgu on 21 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  katılıyorum berkyabgu aynı konuya değindim zaten farklı olduğumuzu kanıtlamamız duyurmamız şart

  TUNCER on 21 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Kantine spor altlıkla adam almazlardı. En büyük dertleri buydu.

  Kam on 21 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Ben Marmara üniversitesinde okudum ve öğrenim hayatım boyunca okuldaki bu embesil zihniyetler yüzünden ülkücü düşmanı oldum. Irkçı bir insan olmama rağmen ben böyle dusunuyorsam normal kişiler ne yapsın? Tüm okulu bezdirmişlerdi bizim kampüstekiler. Bu şekilde yıllarca insanları sol örgütlerin kucağına ittiler

  Yargan Ateme on 27 Haziran 2015 yazdı.
  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.