Türkler İslamiyete zorla geçirildi yalanı

Türkleri zorla İslama geçirme saçmalığına bir Türk inanamaz çünkü Türklere zorla kimse böyle bir şey yapıtıramaz

Talkan ve curcan bir şerefsiz serseri arap ordusunun yaptığı katliamdır fakat abartıldığı kadar çok kişi öldürülmemiştir ve zorla İslamiyete geçirilmeye çalışılan kişi sayısı o zamanki dünya üzerinde yaşayan Türk nüfusunun %1 i bile değildi Türkler kendi istekleriyle İslamiyete geçmiştir

Türklük kaderimiz İslamiyet seçimimiz çok şükür

Kerim on 4 Aralık 2016 yazdı İnanç.
Cevap yaz  (HassTayyar) Senin gibi Türkçü olmaz olsun Türkler kimseye boyun eğmez her şeyi geçtim ulan sadece belirli yerlede yapılan katliamlardan daha arap adasından çindeki Uygur Türklerine kadar İslamiyet yayılmaz eğer katliamlarla yayılsaydı asyanın çok büyük bir bölümünü katletmek zorunda kalırlardı bi kere mantık olarak saçma kendini çok zeki sanıyorsun

  Kerim on 8 Aralık 2016 yazdı.
  Cevap yaz

  sefer nereye islam oraya bu kadar açık ve net. sefer yoksa baskı yok, baskı yoksa kültür asimilesi yok, kültür asimilesi yoksa doğal seleksiyon yok. bak tersten yazdım.
  Kerim kardeşim kimsenin Türk ırkını veya dinini aşağıladığı yok, ikisi için de asırlar boyunca kan döktük. bu anlattığın ketum Türk ırkı hiçbir baskı olmadan  günün birinde gidip de arap halkına ‘yav senin dinin de benimkinden iyiymiş ha’ diyip müslüman olamasına ben gülerim.
  muhafazakar bir Türk ırkı anlayışın var, buraya kadar katılıyorum. ama daha iyisini bulunca dinini değiştirmiş diyorsun. ben de sorarım bu güzel insana nerede o muhafazakar Türk insanı?
  kendinle çelişiyorsun.

  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.