Türkçü Oluşumlar

Türkçü gruplarda aktif olarak yer alıyor musunuz? Hangi gruplara dahilsiniz? Bazı gruplar arasındaki çatışmanın sebebi nedir ?

Geçenlerde Şükrü Alnıaçık’ın yaptığı açıklama hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cevap yaz • 10 Yorum

  Türk zaten yüce 🙂 Hasan Abiye selamlar… 🙂

  TurkmenBeyi on 7 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Fedakârlık mefhumunu ve Atsız’ın her cümlesini tam manasıyla idrak etmiş Türkçülerin bulunduğu, nadir teşkilatlardan birindeyim.

  Türk gençliğinin umudu, TURANCI HAREKET PLATFORMU !

  KUTALMIS on 7 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Turancı Hareket Platformunda bulunuyorum. Herşeyiyle aktif ve gerçekten güzel işler yapan bir teşkilat. Bir aile ortamı var ve gerçekten çok samimi insanlar. Sistem oturmuş vaziyette Atsız kültürevi olsun Aygan yayıncılık olsun Anda dergisi olsun takip edersen ne kadar aktif olduğunu daha iyi anlarsın. Thp de bulunduğum için söylemiyorum. Yaşadığım sıkıntı şu ki diğer teşkilat mensubu kişiler ile sohbet muhabbet etmeye kalktığımda bana çaşıt gözüyle bakıyorlar sırf Thp de bulunduğum için. Sanki Türkçü değilim sanki aynı davanın mensubu değiliz. Bizleri asılsız onlarca düşünceyle yargılıyorlar. Açıklama yapmaya kalktığımda kabul etmiyorlar. Bütün bunları görünce Thp nin neden kurulduğunu daha iyi anlıyorum. Tanrı Türk’ ü Korusun ve Yüceltsin.

  Mmert14 on 7 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Günümüzde malesef yüceliği yitip gidiyor… İçim yanıyor bu duruma. Yanlış anlaşılmaz söylemek istediğim umarım. Ve aleyküm selam iletirim görürsem 🙂

  Mmert14 on 7 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Tanrıdağ Türkçüler Derneği’nde bulunuyorum.

  Chagatai on 7 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Türk Ocakları dışında herhangi bir oluşumda bulunma fırsatım olmadı, en kısa zamanda düşünüyorum

  Tonyukuk on 7 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Genç Atsızlar teşkilatına mensubum. Bir kardeşimiz diğer teşkilattan arkadaşlarla konuşamıyorum yazmış. Gel konuşalım kardeşim nedir bu kin zaten bir avuç şerefli Türkçü kaldık. Anlamaya çalışalım birbirimizi.

  KaraSancakli on 8 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Genç Atsizlarin bir uyesiyim. Konuşmak isteyen oldu da kim laf etti ? Kendi baskaninizin sayfasında alayiniz bize hakaret etti ondan sonra çaşıt gözüyle bakıyorlar diyorsunuz. İlk önce kendinize cekiduzen verin kardeşlerim. İğne çuvaldız muhabbeti yani.

  bilge on 8 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Türkçü olduğunu iddia ediyorsun adında “platform” geçiyor. Biraz mantık.

  Tanrıdağ!

  Cevap yaz

  Genç Atsızlar teşkilatı mensubu bazı kişilerin facebook hesaplarından Genç Atsızlar dışındakilere Türkçü diye bakmayız tarzı açıklamaları vardı. Bununla beraber malum suikast planı ortaya çıktı. Türkçüler içindeki ayrışmadan son derece rahatsızım. Herkes birbirini suçluyor ama kimse kendine bakmıyor. Umarız bu sıkıntılar son bulur.

  brulanoyan on 8 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.