Atamız’ın Türkçülüğü

Arkadaşlar biz Türkçüler’in gayet iyi bildiği Atamız’ın Türkçülüğü’nü yaymak ve yaşatmak zorundayız. Eğer ki saflarımıza yeni arkadaşlar çekmek istiyorsak Türkçülük bayrağını daha fazla Türk kandaşlarımızla paylaşmak istiyorsak bunu tanıtmalı herkese yaymalıyız.
Bundan ötürü hangi yollarla bunu dile getirebiliriz ?
-İlkokuldan başlayarak eğitim yoluyla
-Reklam propagandalar yaparak vs.

Cevap yaz  Reklam ve propaganda yapmak bizi küçük düşürür. Bana kalırsa buna en başta eğitimden başlanmalı. Tarih derslerinin arttırılması tarih derslerinde yararlı bilgiler verilmesi sadece toplumumuzun doğrularını değil yanlışlarını da hatalarını da öğretmek gerek. Ufak yaştan milli şuurun aşılanması gerek. Anlayabilecek yaşa geldiği zaman bir çocuğa senin atan bunları bunları yaptı dediğin zaman çocuk ister istemez gururlanır en basiti vay bee der. Merak etmeye başlar merak ettiği bir şeyi öğrenince başka bir şeyi merak eder. Doğruların yanında yanlışları hataları da görür böyle böyle milli şuurlu ve bilinçli bir nesil yetiştirmiş olursun.  Kutlu geceler.

  iskurt on 31 Ekim 2016 yazdı.
  Cevap yaz

  Irkçılık kelimesini biraz olsun lügatına katabilmek lazım ilkokullarda derslerde ırkçılık öyle bir anlatılıyor ki ; ömür boyunca da buna soğuk bakacak bir nesil yetişiyor. sonra ver ellerini hümanizm, ver ellerini hepimiz kardeşiz, bu millet hepimizin……

  sevdesakin on 1 Kasım 2016 yazdı.
  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.