Ahmet Haldun Terzioğlu

Türk milliyetçisi insanları kullanarak kitap satışlarından parayı kırmıştır resmen adam günde 1 kitap yazıyor. Ayrıca yüzüme karşı Kursad için ” Atsız çok abartmis cin prensesleriyle ilişkiye girip duran serserinin teki” tanımlamasını yaptıktan 1 ay sonra Kursadi öven bir kitap yazan yazarimsi cisim.

Cevap yaz • 14 Yorum

  Gerçek bir Türkçü. Gerçek bir Türk milliyetçisi. Türk tarihini çok iyi bilen, çok iyi torumlayan, okunan sevilen ve gün geçtikçe sevenleri artan bir yazar. İftiralarla asla karalanamayacak ve yükselişi engellenemeyecek çok sevdiğim bir yazar. Bütün kitaplarını aldım. Kendisi ile de İzmir Kitap Fuarında tanıştım. Çok sevdim kendisini. Gençlerle yakından ilgilenir ve hep doğruları anlatır. Harika romanları var. Tarih araştırma kitabı da var. Tek takıldığım konusu geçmişteki siyasi Ülkücü yapısı. O da beni hiç ilgilendirmiyor. Okuyorum. Okuyacağım. Ucuz iftiralar artık onun asla yoluna engel koyamaz. Bugün olduğu gibi gelecekte de Türkçülerin önderlerinden olacak. Kıskanılması çok normal. Düşmanlarının olması da. Bu kadar üreten, bu kadar güzel yazan bir yazarın kıskanılması kadar doğal ne olabilir. kendisi orada, eserleri de ortada. Pislik atmaya çalışanların kendileri düşünsün artık. Her zaman yazsın. Sürekli yazsın. Kitaplarını özlemle bekliyor ve çıkar çıkmaz alıyorum.

  Alparslan on 29 Kasım 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Kürt Elhanı Alp Urungu’nun yazarı..

  Chagatai on 7 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Yalan söyleme ve iftira atma serseri herif. Şahsi kinin var ise git çık karşısına. Bir Türkçü yazarı karalamak sana ne kazandırır? Utanmıyor musun? Bunca güzel eserlerle Türk’ü anlatan birini mi kendine düşman seçtin. Sen ajan mısın? Yahudi misin, ermeni misin? Her geçen gün yükselen bir Türkçü yıldızı kötülemek sana ne kazandırır? Türk düşmanı, utanmaz.

  Yaseftr on 29 Kasım 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Lan orospu çocuğu BilgeLan orospu çocuğu. Türkçü bir yazara iftira atmak hangi Türkçüye yakışır. Sen Ermeni dölümüsün. Anan baban Ermeni mi. Seni anasını siktiğim. Günde bir kitap yazılırmı adi şerefsiz. Yüzüne karşı konuşmuşsun, yalancı ibne. Senin ağzını sikmedimi. sen nerden ulaştın biz bir kere göremedik bile. Mete Han’ı, Teoman Han’ı, Kür Şad’ı yazan adama iftira atlır mı amcık ağızlı Ermeni dölü.

  kartur on 30 Kasım 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Hangi Türk milliyetçisini kullandı yavşak. Seni mi kullandı. Nasıl kullandı bari onu yaz komünist kırması yavşak.

  kartur on 30 Kasım 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Hun33 denilen ibneoğlu. Ermeni dölü müsün de sen bizim büyük Türkçü yazarımıza hakaret edersin. Kırma. Rum bozması adi herif. Burayı Türkçülere iftira etmek içinmi kullanır oldunuz. Siz kimsiniz lan. adresinizi kimliğinizi yazında ananızı sikelim.

  kartur on 30 Kasım 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  bu cümleyi size karşı mı dedi?

  BugraHan on 7 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Bazı orospu çocukları Türkçü yazarları kötülemeyi maharet sayıyorlar. Bunlar Türkçü görünen ajanlardır. mutlaka AKP’li ya da dinci yapıların elemanları. Kitapları çok güzel olan ve yalnızca Türk tarihini anlatan bir yazarı kötülemek ancak iktidar yanlılarının işine yarar. Ancak gün geçtikçe okunan, tanınan ve sayılan Ahmet Hocamızı kötülemek ona hiçbir şey yapmıyor. Şu an Türkçü camiada en çok okunan yazar odur. Üstelik kitapları çok okunanlar arasında. Keşke daha çok yazsa biz de okusak. Bu orospu çocukları da çatlasa.

  erturan on 20 Mart 2016 yazdı.
  Cevap yaz

  Türkçü yazarlarla uğraşan, onları karalamaya çalışan orospu çocukları; gidin dincilerle, PKK’lı hain köpeklerle uğraşın. Siz ne kansız adamlarsınız. Aslında Türk olmadığınızı belli ediyorsunuz. Hain ajanlar.

  erturan on 24 Mart 2016 yazdı.
  Cevap yaz

  Evet.

  bilge on 7 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz

  Zaten Türkçülerin çoğunu engellemiş vaziyette internette. Mesela bana bir keresinde Atsız’ a niye Ata diyorsun o Yağmur ile Buğra nin atası demişti Ataturke de başbuğ deyince bozuluyor kendisi.

  bilge on 7 Mayıs 2015 yazdı.
  Cevap yaz • Yorum yaz

  Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.