RE: Tigir:er

Arkadaşlar ben 18 yaşımdayım.Bu yaşıma kadar gerek ailem gerek arkadaş çevrem dolayısı ile Türk milliyetçisi bir çevrede büyüdüm.Geçtiğimiz yıl arkadaşımın önerdiği H.Nihal Atsız Bozkurtlar kitapları ile Türkçülük davasına teşkilatsızda olsa gönül vermiş bulunuyorum her neyse biraz cahilliğime verebilirsiniz bu yazacağımı fakat Tigir:er adlı sayfa mı grup mu her ne ise Türkçülük maskesi ile Türk kadınlarına hakarette bulunuyor,sayfalarında Galaktik Türk imparatorluğu gibi ütopik saçma haberler yayınlıyor ve insanlara hakaret ediyor.Benim sorum şu teşkilatsız bir Türkçü olarak soruyorum Tigir:er adlı sayfa hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Cevap yaz
4 Yorumlar

İcraatlerini sayarken sürekli “biz iktidar olunca şöyle yapacağız.” şeklinde demeçler veren bir sayfa.

Türkiye Cumhuriyeti siyasetinde söylediklerine paralel olarak hiçbir şeyin gerçekleşmeyeceğini kendisi de bilmesine rağmen 13-14 yaşındaki veletlere saçma sapan şeyler anlatıyor. Tarih hakkında verdiği bilgilerin büyük bir kısmı doğrudur lakin ırkçılığı abartması ve Türk milliyetçiliğini Türk siyaseti içerisinde herhangi bir yere konulmayacak bir konuma sürüklemeye çalışması olabildiğince geri zekalıca bir hareket.

Bulunduğu ideolojiyle hiçbir meclise veya referanduma giremez. Ha, birkaç aya Türkçü diktatörizmle yönetilirsek başka tabii.

Cevap yaz

Yorum yaz

Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.