RE: Bazı düşüncelerim ve yapılması gerekenler.

Dönün bakın tarihe Türk’e Türk’ten başka arka çıkan var mı?  Biz bir arada olmadığımız zaman hep ezildik, yenildik. Peki şimdi birlikte miyiz ? Değiliz. Yine ölen biz hor görülüp dışlanan, sindirilmeye çalışılan biz olduk. Mağdur edebiyatı yapmıyorum gerçekler bunlar. Öyle ki adı TÜRKİYE olan bir ülkede Türk olduğumu 6. sınıfta öğrendim. Okulda herkes ben Gürcüyüm, bizim alile Boşnak, bizimkiler Kürt diyip duruyordu. E haliyle bende merak edip babama “baba biz neyiz?” sorusunu sormuştum. Babam bana dönüp neden sorduğumu sordu bende durumu açıkladım sonra “sana sordukları zaman ben Türküm de biz Türk’üz” demişti. Malesef milli bilincin uyanması bende olduğu gibi çoğu gençte çevresinden dolayı geç oluyor. O gençler ne kadar bilinçlendiyse durumumuzun o kadar vahim olduğunu anlıyor. Çoğu genç bu zorlu yola girmekten çekiniyor toplum baskısı yüzünden ırkçı kimliklerini bastırmaya çalışıyorlar. Kimi ise anladıkça hırslanıp, kinlenip, kendini geliştirme isteği bir o kadar artıyor çünkü ben Türk’üm her alanda işimi en iyi şekilde yapmam gerekiyor deniliyor. Irkdaşlarına destek vermek teşkilatlanmak gerektiğini anlıyorlar. Sırf bu isteklerden dolayı bile her Türk gencinin milli kimliğini benimsemesi ve onu yüceltmek için çalışması gerektiğini düşünüyorum.

Bu kimliği benimsemiş olan bizlere düşen görev ne peki? Toptan silahlanıp ülkedeki etnikleri kovmak mı? Onunda zamanı gelecek. Bana kalırsa ilk adım kendimizi göstermek. Yürüyüşler düzenlemek sadece 3 Mayısta değil her ay bir şehirde büyük yürüyüşler yapabiliriz bu sayede biz her yerdeyiz mesajı verilebilir. Bu yürüyüşlerde adımız sanımız duyulunca zaten teşkilatlarımız büyüyecektir. Irkçı olduğunu dile getirmekten çekinen gençlerde cesaretlenip aramıza katılacaktır. İşte bu noktada çok dikkatli olunması gerek öyle her önüne geleni aramıza alırsak ülkü ocaklarından farkımız kalmaz içimiz çaşıt, dalkavuk ve türlü,türlü etnik dolacaktır. İşte bununda önüne geçtiğimizde gerçek sağlam bir altyapı oluşturduğumuzda gerisi zaten çorap söküğü gibi gelecektir. İlk iş bir başkan seçmek olacaktır. Bu başkan tabi ki Türk olmalı ve önderlik vasıflarını barındırmalı. Daha sonra bölge teşkilat başkanları seçilerek onların yanına 10 kişilik bir as kadro görevlendirilmeli ve bölge teşkilatını genişletme çalışmalarına başlanmalı. Dergi faaliyetleri arttırılmalı sokaklarda var olduğumuzu gösterecek standlar açılmalı ve korunmalıdır öyle salak kominiklerinki gibi isteyen gelip yakıp yıkıp gitmemeli başında sağlam andalarımız durmalı.Ülkedeki etniklere tekrar TÜRK adını duyunca korkmayı hatırlatmalıyız. Bunu öyle hale getirmeliyiz ki ülkedeki etnikler bıkıp göç etsin. Büyük çoğunluğu yufka yürekli olduğundan yarısından psikolojik olarak kurtulmuş oluruz zaten. Teşkilatlarımızda 14 yaşından büyük olan andalarımıza yakın dövüş ve çeşitli silah eğitimleri vermeliyiz. 18 yaşından büyük olanları ise gidilme zamanı isteğe bağlı olarak açılacak eğitim kamplarına gönderip sıkı bir eğitime tabi tutmalıyız. Bu kamplardan çıkan andalarımıza çeşitli rütbeler verilip teşkilatta bir düzen oluşturulmalı. Şehir içlerinde sadece bizim teşkilatımızın kullanabileceği eğitim salonları açılmalı gerekli çalışmaların bir çoğu orda gerçekleştirilmelidir. Bunların yapılması gerekir çünkü bütün Türkler bir ordu olmalı peki eğitimsiz ordu olur mu? Olmaz , bu yüzden bu eğitim şart. Askeri eğitimin yanı sıra en az onun kadar önemli olan ilmi eğitimde teşkilatımızca açılacak olan özel okullarda Türk gençlerine makul bir miktar karşılığında verilmelidir hatta yeterli sermaye bulunabilirse bedava bile olur. Bu okullar yatılı olmalı ve gençlerimizi olması gerektiği şekilde eğitmelidir. Ve tabi bunları gerçekleştirmek için büyük bir sermayeye ihtiyacımız var. Malesef destekçi bulmak kolay olmayacaktır. Bunların yapılması bizim neslimizde yetişen Türkçü gençlere kalmıştır. En azından okuyup ırkımıza yararlı işlerde çalışılabilir. Geleceği olan bir iş açmak isteyen andalarımıza iyice incelendikten sonra yardım edilebilir. Bu andalarımızında gelecekte bize dönüşte bulunacağını umabiliriz.

“Bunları nasıl yapacaksın?” “Hemende izin verdiler yapmana.” gibi yorumlarınızı kendinize saklayın her şeyin farkındayım yalnızca fikirlerimi anlatmak istedim görüş  bildirirseniz iyi olur esenlikler.

Cevap yaz
1 Yorumlar

Fikir olarak iyi fakat uygulanma aşamasında şuan zor şeyler. Ayrıca bunun için önce mevcut tüm teşkilatların fesh edilmesi ve sıfırdan tek bir Türkçü yapı kurulması gerekmektedir. Mevcut düzende özellikle son 1 yılda içimizde fazlacana ajan, piyon ve çaşıt bulunmakta. Şuan en büyük sorunumuz içimizde bulunan hainler bence. Onları temizlersek sonrasında el birliği ile birşeyler yapılabilir.
Çok ufak bir örnek ve eleştiri yapacağım, birçok teşkilat ve kişiler duvar yazılaması yapıyor ama Tanrı Türk’ü korusun, Yaşasın Irkımın Turan ülküsü vb şeylerden öteye gidemiyor bunlar. Topluma birşeyler anlatacak, dikkat çekecek ve gençleri yanımıza çekecek şeyler yazmalı sürekli propaganda yapmalıyız. Ne yazıkki bizleri destekleyen matbaalar, baskıcılar yok sabahtan akşama afişler, etiketler yapalım. Bireysel dahi olsa bunun için çok çalışmalıyız

Yargan Ateme on 27 Haziran 2015 yazdı.
Cevap yaz

Yorum yaz

Türkçü Sözlük kurallarını kabul ediyorum.